Kurumsal

Neden Biz?

Neden Biz?

Nisan bilgisayar 1996 yılından bu yana KOBİ’lere ve kurumsal sektöre BT Çözümleri’ni başarıyla sunmaktadır. Bugüne kadar müşteri odaklı pazarımızda, pazar lideri olmak için büyüdük. Bizi rakiplerimizden ayıran bazı önemli faktörler şöyledir:

Müşteri Odaklı

Biz sadece müşterilerimizi dinliyoruz. Özel müşteri ilişkileri yönetimi ekibimiz, ilişkilerimizin her boyutta yerine ulaştığından emin olmak için sürekli olarak müşterilerimizle iletişim halindedir.

Tecrübeli Personel

Daha önce bu kadarı yapılmamıştı. Çok çeşitli projelerin başarıyla tamamlanması sayesinde küçük, orta ve büyük projeleri zamanında teslim etme konusunda tecrübeli kaynaklar edindik.

Sunulacak Kaynaklar

Projenin ne kadar büyük ya da küçük olduğunun bir önemi yok, her daim zamanında ve bütçeye uygun teslimat yapabiliriz.

Sürece Yönelik

Biz sürece yönelik bir kuruluşuz. Biz, basit yardım masasından zaman sınırlamalı kompleks çoklu bayi projelerine kadar hızlı ve yüksek kaliteli teslimatı garanti vermekteyiz.

En Modern Araçlar

Biz, “marka araçlarımıza” yatırım yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Şirketimiz, en zorlu ortamlarda teslimat yapmamızı sağlayan en gelişmiş araçlara bazı önemli yatırımlar yapmaktadır.

Sürekli Gelişim

Özel personelimiz müşterilerimizin işletmelerini daha verimli çalıştırmalarını sağlayan yeni ve gelişen teknolojileri sürekli araştırmaktadır. En iyi bazı çözümlerimiz şirketimiz bünyesinde geliştirilmiştir.

Sektör Onaylı

Şirketimiz, endüstri çözümleri sunarken bize ortaklarımızın uzmanlığından faydalanma gücü veren sektörün önde gelen sertifikalarına sahiptir. Microsoft, Fortinet, VMware gibi şirketlerden sertifikalarımız mevcuttur.

Güçlü Ortaklıklar

Dünya lideri birkaç teknoloji firmasıyla güçlü iş ortaklığı inşa ettik. Bu bize, en önemli ortaklarımız yani; müşterilerimiz için endüstri lideri çözümler hazırlamamız için imkân vermektedir.

Dürüstlük ve Bütünlük

Başarımızın köşe taşı beraber çalıştığımız müşterilerimizle ve ortaklarımızla ticari dürüstlük ve bütünlük sağlamaktır. Bizi rakiplerimizden ayıran unsurun müşterilerimize karşı şeffaf davranmamız olduğuna inanıyoruz.

Eğer güvenilir bir BT ortağı arıyorsanız ve şirketiniz bizimle aynı standartlar üzerine işliyorsa bizimle iletişim kurmanızdan memnuniyet duyarız.